Değişime İnan!

Müşteri memnuniyetini esas amaç olarak hedefleyen GÜRSU İNŞAAT LTD.ŞTİ. proje geliştirmede sahip olduğu bilgi birikimini tüketicilere ve yatırımcılara aktarmayı kendine görev bilmektedir. Bu hizmeti 1979 yılından itibaren kendi alanında başarılı kurumlarla iş birliği içinde yürütmektedir.

GÜRSU İNŞAAT LTD.ŞTİ. genç, dinamik, ileriyi gören, hızlı ve doğru kararlar alan, tecrübeli teknik kadrosu ve modern mimari tasarım grubu ile farklı konseptlerdeki projeleri hayata geçirmektedir.

Tasarım ve yapımlara görsel yönden büyük önem vererek şehrin güzelliğine, yeşile saygı ve çevreye uyum perspektifinde katkıda bulunmayı, inşa ettigimiz binalarda şıklık ve işlevselliği bir arada kullanarak uzun yıllar huzurla yaşayacağınız mekânlara sahip olmanızı kendimize ilke edindik.

DEĞERLERİMİZ

YENİLİKÇİLİK

Gürsu İnşaat olarak hedefimiz; tüm beklentileri özümseyip, ürün ve hizmetlerimizi bu bağlamda sürekli geliştirip yenileyerek huzurlu ve mutlu bir gelecek vaad eder, değişiklikleri ve yenilikleri siz değerli müşterilerimizle buluştururuz.

GÜVEN

1979’dan beri edindiğimiz tecrübelerle müşteri memnuniyetini esas amaç edinerek, güven içerisinde huzurla yaşayacağınız mekanlar inşa ederiz.

TOPLUMSAL SORUMLULUK

İçinde yaşadığımız topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak, daha iyi toplum ve çevreye ulaşmada kendimizi sorumlu hisseder ve bu duyarlılığımızla toplumda farkındalık yaratırız.

ZAMANINDA TESLİMAT

Hizmet kalitesinden ödün vermeden hayata geçirdiğimiz projelerimizi sizlere erişmesi konusunda hızlı hareket edip ve projeleri sözleşmelerinde yazan tarihte tesliminin yapılması başarı noktamızdır

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Müşterilerimize öncelikli olarak huzurlu bir yaşam alanı sunmak.
  • Doğaya ve çevreye saygı göstermek.
  • Tüm çalışma alanlarımızda kaliteyi ve güveni önde planda tutmak.
  • Tüm faaliyetlerimizde yasal ve mevzuat şartlarına bağlı kalmak, kurallarına uymak ve israfı önlemek.
  • Enerji verimliliğini yükseltmek ve faaliyetlerimizi özen göstererek uygulamak.
  • Müşterilerimizin şikayet ve arzularını en verimli şekilde uygulayarak müşteri memnuniyeti oluşturmak.
  • Müşterilerimiz, çalışanlarımız, taşeronlarımız en büyük varlık nedenimizdir.
  • Değişime hızla uyum sağlayan, üretken, verimli ve çabuk tepki veren bir kurum olmak.

DUYURULAR VE HABERLER

Menü