GÜRSU PRIME

Gürsu Prime hem merkezi konumu hem de akıllı ev olma özelliği ile öne çıkmaktadır. Projemiz 215 m² ve 4+1 şeklinde olup oda sayısına ek olarak çamaşır ve ütü odası, ebeveyn banyosu bulunmaktadır.

ZAMANIN ÇOK ÖTESİNDE

Hamam keyfini evinde yaşamak isteyenler için, uzaktan kontrol sistemi ile siz eve gelmeden hamamınızın ısısını ayarlayabileceğiniz, her daireye özel Türk hamamı bulunmaktadır. Projenin öne çıkan bir diğer özelliği ise güvenlik sistemleridir. 7/24 güvenlik kamerası, hırsız dedektörü, gaz ve duman sensörü ile güvenli bir yaşam sizleri bekliyor…

Sağlıklı bir yaşam sunan çözümleri ile su arıtma sisteminin keyfini çıkarın. Musluğunuzdan sağlık aksın.

Gürsu Prime da çocuklarınız da unutulmadı! Projemizde bulunan çocuk oyun alanı ile hem gelişimlerine şahit olabilir hem de 7/24 güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Gürsu İnşaat gerektiğinde projede değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tüm illüstrasyon ve görsel malzeme sadece bilgi amaçlıdır.

TANITIM FİLMİ

Plaka tanıma sistemi ile araç güvenliğinizi ön planda tutan projemiz kapalı otopark sistemi ile de aracınıza konfor katıyor. Projemizin içerisinde yer alan Prime Cafe ile yaşamınızı renklendirip Kayseri manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Menü