GÜRSU VİTRİN

Şehrin merkezinde istediğiniz sakinliği bulabileceğiniz büyük yeşil peyzaj alanıyla, ailenizle keyifli vakitler geçirebileceğiniz sosyal alanlarıyla her detayı düşünülmüş bir yaşam merkezi.

HAYATINIZA ALTI KATACAK

Evinizden beklentileriniz neler?

Şehrin merkezinde olup istediğiniz sakinliği bulabileceğiniz büyük yeşil peyzaj alanıyla, ailenizle keyifli vakitler geçirebileceğiniz sosyal alanlarıyla, araçlarınızı güvenle park edebileceğiniz kapalı otoparkıyla her detayı düşünülmüş bir yaşam merkezi. Artısı bol projemizi, hayatın ve şehrin tadını çıkarmak isteyen herkes için tasarladık. Bu sebeple, hem dairelerin sahip olduğu 6 odasıyla hem de donatılarıyla Vitrin, yeni bir evden çok daha fazlası!

Alışılmışın dışında tüm sosyal alanlar projenin tam da kalbinde yer alır. Böylece spor salonu, kafesi, açık ve kapalı alternatifiyle çocuk oyun alanlarında aile fertlerinden çok da uzaklaşmadan kahvenizi yudumlayabilir, sporunuzu yapabilir, çocuklarınızın eğlenceli anlarına şahitlik edebilirsiniz. Projede yer alan sinema odasıyla ev konforundan uzaklaşmadan sosyalleşebilir, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Gürsu İnşaat gerektiğinde projede değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tüm illüstrasyon ve görsel malzeme sadece bilgi amaçlıdır.

Menü